«Жива планета» разом с командою молодих енергетиків і шахтарів ДТЕК Енерго прийме участь і реалізації нових ідей для досягнення 13 Цілі сталого розвитку «Запобігання зміни клімату». Спільний проект впроваджується за ініціативою Молодіжного руху ДТЕК Енерго

«Жива планета» разом с командою молодих енергетиків і шахтарів ДТЕК Енерго прийме участь і реалізації нових ідей для досягнення 13 Цілі сталого розвитку «Запобігання зміни клімату».

Спільний проект впроваджується за ініціативою Молодіжного руху ДТЕК Енерго в рамках Глобального договору ООН в Україні Young SDG Innovators. Мета – створити глобальну мережу молодих бізнес-лідерів, готових до розвитку бізнесу майбутнього.

«Жива планета» забезпечує розробку навчальних матеріалів для учнів та програму підготовки організаторів позакласної роботи з учнями. На тренінгу залучені організацією методисти відпрацьовують з волонтерами ДТЕК Енерго п'ять занять відповідно до розробленої методики та інноваційними адаптованими інформаційними матеріалами. Матеріали по кожному з занять надають учням не тільки теоретичні знання, а й практичні заняття для пом’якшення наслідків зміни клімату. Наприклад, висадження дерев, дослідження і застосування екологічних маркувань, виготовлення багаторазової сумки-шопера тощо.

В рамках проекту буде організована позашкільна просвітницька робота з елементами практичних занять щодо запобігання або зниження рівня зміни клімату. Волонтери проведуть цикли занять з учнями 7-9 класів на тему «Зміна клімату і наслідки кліматичних змін» в школах міст присутності компанії.

«Участь в цьому проекті – велике досягнення для нашої молоді, – переконана Євгенія Волкова, лідер Молодіжного руху ДТЕК Енерго – Наша команда готова докласти всіх зусиль, щоб змінити світ на краще. Тому зробимо все необхідне, щоб увійти в число фіналістів і представити свій проект в липні 2020 на Нью-Йорку».

Розроблені методика і навчальні матеріали після апробування волонтерами Молодіжного руху ДТЕК Енерго будуть передані для відповідного грифування Міністерством освіти і науки України. Далі вони будуть розміщені на Національній освітній платформі, як інструмент реалізації наскрізної освітньої лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток». «Завдяки цьому, педагогічні працівники по всій Україні зможуть отримати доступ по методичних і навчальних матеріалів по темі і застосовувати їх як в позакласній роботі, так і для підготовки цікавого уроку по будь-якому з предметів. Цього вже сьогодні вимагає реформа системи освіти відповідно до Закону, – зазначає координатор проектів Живий планети Галина Бузан.