Витяг з Положення ВГО "Жива планета" про порядок проведення закупівель товарів, робіт, послуг. Оголошення конкурсу пропозицій 25.11.2022 Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» (далі – «Організатор») на підставі грантової угоди, укладеної з

Витяг з Положення ВГО "Жива планета" про порядок проведення закупівель товарів, робіт, послуг.


Оголошення конкурсу пропозицій

25.11.2022

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» (далі – «Організатор») на підставі грантової угоди, укладеної з GIZ від 12.09.2022 №81287660 в в рамках проєкту технічного співробітництва «Заохочення енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності», що реалізується GIZ від імені Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини у співпраці з Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарії, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг по управлінню експертною групою проекту проекту «Підтримка впровадження енергоефективних державних закупівель в Україні».

Детальніше


Оголошення конкурсу пропозицій

19.01.2022

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» (далі – «Організатор») на підставі Угоди про маломасштабне фінансування (SSFA), укладеної з ЮНЕП від 17.12.2020 №SB-013764.03.02 в рамках програми EU4Environment, що фінансується ЄС, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг по розроблянню програмного забезпечення по електронізації ознак застосування вимог до критеріїв екологічних характеристик в умовах тендерної документації та забезпечення можливості відповіді учасників на такі критерії в машиночитному форматі в електронних полях ІТС.

Детальніше


Оголошення конкурсу пропозицій

08.11.2021

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» (далі по тексту Замовник) оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з розроблення технічного завдання на розробляння програмного забезпечення по електронізації ознак застосування вимог до критеріїв екологічних характеристик в умовах е-тендерної документації системи Prozorro та варіювання можливостей відповіді учасників на такі критерії у комп’ютерному форматі в електронних полях ІТС (далі – ПЗ).

Детальніше


Запит на пропозиції

06.12.2021

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» (далі по тексту Замовник) оголошує конкурс пропозицій на постачання палива дизельного Євро-5. Результатом конкурсу стане відбір суб’єкта підприємницької діяльності (далі по тексту Виконавець), який постачатиме паливо дизельне Євро-5 (у картках номіналом 10 та 20 літрів) – 8 000 літрів, до місця призначення: м. Київ, пров. Магнітогорський, 1-В, оф. 317.

Детальніше