08.11.2021 Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» (далі по тексту Замовник) оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з розроблення технічного завдання на розробляння програмного забезпечення по електронізації ознак застосування вимог до
08.11.2021

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» (далі по тексту Замовник) оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з розроблення технічного завдання на розробляння програмного забезпечення по електронізації ознак застосування вимог до критеріїв екологічних характеристик в умовах е-тендерної документації системи Prozorro та варіювання можливостей відповіді учасників на такі критерії у комп’ютерному форматі в електронних полях ІТС (далі – ПЗ).

Розроблення технічного завдання здійснюється в рамках виконання Угоди про маломасштабне фінансування (SSFA), укладеної з ЮНЕП від 17.12.2020 №SB-013764.03.02 в рамках програми EU4Environment, що фінансується ЄС.

Результатом конкурсу стане відбір суб’єкта підприємницької діяльності (далі по тексту Виконавець), який повинен буде:

  1. розробити проект технічного завдання на ПЗ;
  2. провести консультації по проекту технічного завдання на ПЗ, узгодити з ЮНЕП та погодити з ДП «Прозорро»;
  3. розробити остаточне технічне завдання на ПЗ за результатами консультацій.

Зацікавлені суб’єкти підприємницької діяльності повинні подати такі документи:

  • комерційна пропозиція;
  • копія документів, що підтверджують державну реєстрацію та податковий статус;
  • резюме учасника конкурсу, включно із інформацією про попередній досвід роботи над подібними проєктами.

Термін подання документів: не пізніше 05 грудня 2021 р. 18:00. Будь-яка пропозиція, отримана пізніше цього терміну, не буде розглянута.

Конкурсні пропозиції повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням у темі листа: «Конкурс на закупівлю послуг по розроблянню ТЗ на розробляння ПЗ».

Запитання щодо конкурсу можна надсилати за ел. адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням у темі листа: «Конкурс на закупівлю послуг по розроблянню ТЗ на розробляння ПЗ», до 28 листопада 2021 р.

Переможця конкурсу буде обрано на засіданні Тендерного комітету, яке відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів після кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій та після їх детальної технічної, фінансової та правової оцінки. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів після офіційного затвердження переможців Тендерним комітетом.

У якості організатора конкурсу ВГО «Жива планета» залишає за собою право вимагати від Заявників надання додаткової інформації на підтвердження відповідності встановленими критеріям.

На етапі оцінки пропозицій ВГО «Жива планета» залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію відповідно до документації і власних Політик і Процедур, а також право припинити процедуру конкурсу і відмовитися від всіх заявок у будь-який час до укладення договору. При цьому ВГО «Жива планета» не нестиме ніякої відповідальності перед учасниками конкурсу.

Запит на пропозиції