25.11.2022 Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» (далі – «Організатор») на підставі грантової угоди, укладеної з GIZ від 12.09.2022 №81287660 в рамках проєкту міжнародного технічного співробітництва «Просування енергоефективності та імплемента
25.11.2022

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» (далі – «Організатор») на підставі грантової угоди, укладеної з GIZ від 12.09.2022 №81287660 в рамках проєкту міжнародного технічного співробітництва «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що реалізується GIZ від імені Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини у співпраці з Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарії, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг по управлінню експертною групою проекту «Підтримка впровадження енергоефективних державних закупівель в Україні».

Дата оголошення про конкурс: 25 листопада 2022 р.

Предметом закупівлі є послуги у сфері управління експертною групою проекту по виконанню завдань в рамках проектної діяльності.

Обсяги та строки надання послуг: 120 робочих днів з 16 грудня 2022 до 31 грудня 2023 року.

Пропозиції мають бути надіслані у двох окремих листах електронною поштою на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

1 – Технічна пропозиція, не пізніше 08 грудня 2022 року до 12:00.

Технічна пропозиція повинна містити:

 • Мотиваційний лист.
 • Резюме.
 • Реєстраційні документи.

Розподіл ваги між комерційною і технічною пропозицією: 30% / 70%.

Пропозиції, які не набрали мінімум 100 пунктів (з максимально можливих 300) не приймаються до розгляду.

2 – Цінова пропозиція, не пізніше 14 грудня 2022 року до 12:00.

Форма цінової пропозиції.

Надання цінової пропозиції в одному листі з технічною пропозицією є підставою для дискваліфікації учасника.

Пропозиції, оформлені неналежним чином, розглядатися не будуть.

Уточнюючі запитання та додаткова інформація: приймаються не пізніше 03 грудня 2022 до 12:00 на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі отриманні запитання та відповіді на них обов’язково будуть публікуватись на сайті ВГО «Жива планета» в цьому розділі.

Запланована дата закінчення оцінки отриманих пропозицій: 14 грудня 2022 року.

Після чого учасники будуть ранжовані. Якщо під час укладання договору виявиться, що надавач послуг не може виконати договірні зобов'язання на умовах, визначених в тендерній документації, ВГО «Жива планета» залишає за собою право обрати наступного за рейтингом учасника.

Про результати конкурсу всі учасники будуть проінформовані за вказаною в контактах електронною поштою.

Загальна інформація

Проєкт Підтримка впровадження енергоефективних державних закупівель в Україні» спрямований на подальше впровадження енергоефективних публічних закупівель (ЕЕПЗ) в Україні та посилення спроможності зацікавлених сторін організовувати, проводити та здійснювати ЕЕПЗ. Проектом передбачено реалізацію заходів по підвищенню обізнаності серед уповноважених осіб у сфері публічних закупівель та служб замовників, їхньої практичної підтримки та обміну знаннями, а також розробки та впровадження нових інструментів для моніторингу та аналізу EEPP в Україні. Це сприятиме подальшому підвищенню енергоефективності та енергозбереження в Україні та зміцненню її енергетичної безпеки, таким чином зменшуючи споживання енергії, ефективному використанню бюджетних коштів. Також проєкт сприятиме впровадженню високих стандартів державного сектору та імплементації положень Директив ЄС у сфері публічних закупівель.

Завдання

 • Участь в плануванні, координація та документування проектних заходів, робочих нарад, семінарів з врахуванням технічних аспектів.
 • Підготовка завдань експертам, контроль виконання завдань (складання ТЗ, підготовка інших необхідних документів, логістична та організаційна підтримка тощо).
 • Записи та документуванням результатів усіх дій у проекті.
 • Складання листів та їх оформлення, попередня перевірка проектів документів і звітів підготовлених експертами.
 • Моніторинг проекту, аналіз результатів та підготовка щоквартальних звітів про діяльність проекту. Участь в публічних заходах з питань, безпосередньо пов'язаних із проектом (готує виступи, презентації, публікації тощо).
 • Контроль реалізації комунікаційної стратегії проєкту, зокрема щодо замовлення інформаційних матеріалів, впровадження інструментів обміну знаннями та підвищення поінформованості серед заінтересованих сторін.
 • Керування документацією та базою даних проекту.
 • Підготовка технічних завдань на розробляння презентаційних матеріалів з інфографікою за результатами проекту, розробляє концепції відео та інших інформаційних матеріалів.
 • Організація проектної документації, файлових систем та проектної бібліотеки.
 • Сприяння досягненню цілей проекту, самостійна координація правильної підготовки та організації конференцій, семінарів, нарад та інших онлайн- та офлайн-заходів.
 • Підтримка керівника проекту з організаційних питань, наприклад, в оперативному плануванні та інших координаційних сесіях команди.
 • Допомагає підтримувати відмінні професійні відносини з партнерами та зацікавленими сторонами.

Кваліфікаційні вимоги

 • BA/MSc адміністрування у сфері, пов'язаної з цілями проекту та комунікаціями.
 • Гарне знання національного ділового спілкування та мереж.
 • Практика та розуміння організації заходів.
 • Досвід роботи по управлінню проєктами за зазначеними завданнями не менш ніж 10 років.
 • Досвід реалізації комунікаційних стратегій, збирання даних, проведення опитувань, реалізації інформаційних компаній.
 • Досвід організації семінарів та публічних обговорень.
 • Відмінні практичні знання технологій ITC (супутнє програмне забезпечення, телефон, електронна пошта, Інтернет) та комп'ютерних програм (наприклад, MS Office, MS Teams).
 • Дуже хороший рівень володіння українською мовою та знання англійської мови не нижче за рівень А2. Готовність розвивати проект.
 • Сильні навички самоорганізації, роботи в команді та цілеспрямованість у поєднанні з високим рівнем терпимості до фрустрації.

Умови

Надсилаючи пропозицію учасник дає згоду на обробку персональних даних.

Договір на надання послуг з ФОП не передбачає повну зайнятість та залучення субпідрядників.

Оплата послуг щоквартально, по факту виконання завдань проекту на підставі звітів та акту здавання-приймання наданих послуг.

Очікувана дата укладання договору не пізніше 16 грудня 2022 року.

Термін дії договору до 31 грудня 2023 року.

У разі необхідності ВГО Жива планета може надавати обладнане робоче місце в центральному офісу м. Києві за адресою: пров. Магнітогорській 1В, офіс 317.

Таблиця технічної оцінки тендерних пропозицій послуг по управлінню експертною групою проекту

Нарахування балів за схемою технічної оцінки тендерних пропозицій