06.12.2021 Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» (далі по тексту Замовник) оголошує конкурс пропозицій на постачання палива дизельного Євро-5. Результатом конкурсу стане відбір суб’єкта підприємницької діяльності (далі по тексту Виконавець
06.12.2021

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» (далі по тексту Замовник) оголошує конкурс пропозицій на постачання палива дизельного Євро-5.

Результатом конкурсу стане відбір суб’єкта підприємницької діяльності (далі по тексту Виконавець), який постачатиме паливо дизельне Євро-5 (у картках номіналом 10 та 20 літрів) – 8 000 літрів, до місця призначення: м. Київ, пров. Магнітогорський, 1-В, оф. 317

Зацікавлені суб’єкти підприємницької діяльності повинні подати такі документи:

  • копія документів, що свідчать про державну реєстрацію учасника конкурсу;
  • заповненні та підписані Додатки №1 та №2 до специфікації;
  • перелік адрес АЗС.

Термін надання пропозицій: не пізніше 19 грудня 2021 р. 18:00. Будь-яка пропозиція, отримана пізніше цього терміну, не буде розглянута.

Конкурсні пропозиції повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням у темі листа: «Конкурс на постачання палива дизельного Євро-5».

Запитання щодо конкурсу можна надсилати за ел. адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням у темі листа: «Конкурс на постачання палива дизельного Євро-5», до 17 грудня 2021 р. Умови поданих учасниками комерційних пропозицій мають бути дійсними впродовж не менш ніж 90 днів з дня подачі.

Ціни повинні бути зазначені у гривні і на умовах поставки, визначених у відповідних специфікаціях, включаючи всі необхідні податки та збори.

Пропозиції, подані відповідно до цього оголошення та згідно із положеннями, визначеними у документах, що додаються, оцінюватимуться, виходячи із параметрів наведених у параграфі 7 Специфікації.

Переможця конкурсу буде обрано на засіданні Тендерного комітету, яке відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів після кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій та після їх детальної технічної, фінансової та правової оцінки. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів після офіційного затвердження переможців Тендерним комітетом.

У якості організатора конкурсу ВГО «Жива планета» залишає за собою право вимагати від Заявників надання додаткової інформації на підтвердження відповідності встановленими критеріям.

На етапі оцінки пропозицій ВГО «Жива планета» залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію відповідно до документації і власних Політик і Процедур, а також право припинити процедуру конкурсу і відмовитися від всіх заявок у будь-який час до укладення договору. При цьому ВГО «Жива планета» не нестиме ніякої відповідальності перед учасниками конкурсу.

Специфікація