19.01.2022 Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» (далі – «Організатор») на підставі Угоди про маломасштабне фінансування (SSFA), укладеної з ЮНЕП від 17.12.2020 №SB-013764.03.02 в рамках програми EU4Environment, що фінансується ЄС, оголошує ві
19.01.2022

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» (далі – «Організатор») на підставі Угоди про маломасштабне фінансування (SSFA), укладеної з ЮНЕП від 17.12.2020 №SB-013764.03.02 в рамках програми EU4Environment, що фінансується ЄС, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг по розроблянню програмного забезпечення по електронізації ознак застосування вимог до критеріїв екологічних характеристик в умовах тендерної документації та забезпечення можливості відповіді учасників на такі критерії в машиночитному форматі в електронних полях ІТС.

Дата оголошення про конкурс: 19 січня 2022 р.

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій: не пізніше 02 лютого 2022 до 18:00

Предметом закупівлі є послуги по розроблянню програмного забезпечення по електронізації ознак застосування вимог до критеріїв екологічних характеристик в умовах тендерної документації та забезпечення можливості відповіді учасників на такі критерії в машиночитному форматі в електронних полях ІТС. Перелік основних видів передбачених робіт/послуг визначені у Технічному завданні.

Строк надання послуг: протягом 105 днів від дати підписання Договору надання послуг.

Вимоги до постачальника послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг, та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір на надання послуг, рахунок-фактура, акт виконаних робіт).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 • копія документів, що підтверджують державну реєстрацію та податковий статус;
 • лист зацікавлення, в якому викладено попередній досвід розробки аналогічних продуктів (форма довільна);
 • портфоліо заявника, в якому викладено попередній досвід розробки (принаймні 2 приклади) подібних продуктів (веб платформ) або продуктів в інших суміжних сферах, що підтверджують досвід розробки веб-платформ (мають бути надані посилання на продукти, в яких аплікант вказаний розробником, а у разі відсутності даних апліканта, зазначених на розробленому продукті – додаткові документи, що підтверджують, що розробником продукту був учасник цього тендеру);
 • щонайменше 2 (два) рекомендаційні листи від попередніх Партнерів / Клієнтів у сферах співпраці, що дотичні до цього технічного завдання;
 • резюме учасника тендеру, включно із інформацією про попередній досвід роботи над подібними проєктами;
 • специфікація до цінової пропозиції з деталізацією відповідно до технічного завдання;
 • оригінал Рахунка-фактури;
 • зразок договору надання послуг.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 • відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 • відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 • якість опису послуг та відповідність очікуванням Організатора;
 • прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати за ел. адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням у темі листа: «Тендер на закупівлю послуг по розроблянню ПЗ», до 28 січня 2022 р.

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Конкурсні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником Організатору тендеру до 02 лютого 2022 р. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням у темі листа: «Тендер на закупівлю послуг по розроблянню ПЗ». Всі конкурсні пропозиції, отримані Організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18 години 02 лютого 2022 р., розгляду не підлягатимуть.

Переможця конкурсу буде обрано на засіданні Тендерного комітету, яке відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів після кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій та після їх детальної технічної, фінансової та правової оцінки. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів після офіційного затвердження переможців Тендерним комітетом.

Результати конкурсу будуть повідомлені Організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник відкритого тендеру приймає до уваги та погоджується з тим, що Організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник відкритого тендеру, надсилаючи документи для участі у конкурсі за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що Організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що Організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Оцінка та порівняння пропозицій

Для оцінки пропозицій використовуватиметься складна оцінка, що окрім ціни буде брати до уваги наявність та тривалість підтвердженого попереднього досвіду виконання подібних робіт, якість та складність наданих прикладів попередньо розроблених продуктів.

Максимальна кількість балів, яку може отримати пропозиція складає 200 балів. У разі, якщо пропозиція не набере мінімальну кількість балів за параметрами технічної оцінки без оцінки фінансової пропозиції (мінімально 50 балів), в такому її фінансова пропозиція оцінюватися не буде (фінансовій пропозиції буде присвоєно 0 балів).

Складова оцінки Вага Максимальна кількість балів, які можна отримати
Тривалість підтвердженого досвіду виконання подібнихробіт:
1-2 роки: 10 балів
3-4 роки: 20 балів
Більше 5 років: 30 балів
15% 30
Кількість підтверджених розроблених продуктіввідповідних до цього технічного завдання:
2 продукти: 10 балів
3-4 продукти: 20 балів
Більше 5 продуктів: 30 балів
15% 30
Якість та складність наданих прикладів попередньорозроблених продуктів:
 • розроблені продукти є якісними (15балів), є частково якісними (10 балів), не є якісними (0 балів)
 • розроблені продукти є складними (15балів), є простими (10 балів)
15% 30
Деталізація опису/концепції розробленого продуктувідповідно до цього технічного завдання
 • концепція є детальною і відповідає наданомутехнічному завданню (30 балів);
 • концепція є недеталізованою ічастково відповідає технічному завданню (10 балів);
 • концепція не відповідає технічномузавданню (0 балів)
15% 30
Цінова пропозиція
Усі фінансові пропозиції отримають кількість балів, оберненопропорційну їх ціні. Тобто, найдешевша пропозиція отримає максимальнукількість балів, а інші пропозиції отримають кількість балів по відношенню доїх вартості до найдешевшої пропозиції.
40% 80
Разом 100% 200

Переможцем буде та пропозиція, яка набере найбільшу кількість балів. Договір буде заключено із учасником, який подав переможну пропозицію.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше одного тижня після завершення тендеру.

Додаткові застереження

Організатор залишає за собою право не обрати жодного учасника переможцем цього тендеру у разі, якщо виникнуть об’єктивні причини для цього (недостатність наданої інформації, виявлений конфлікт інтересу або пов’язаність учасників, причини, що не залежать від Організатора тендеру).

Технічне завдання

Тендерна пропозиція