До Вашої уваги перелік заходів які проводять міжнародні та європейські організації в цьому році з метою розвитку співпраці, об’єднання зусиль та підвищення компетентності задля досягнення цілей сталого розвитку і озеленення економіки. Всі вони присвячені т

До Вашої уваги перелік заходів які проводять міжнародні та європейські організації в цьому році з метою розвитку співпраці, об’єднання зусиль та підвищення компетентності задля досягнення цілей сталого розвитку і озеленення економіки.

Всі вони присвячені таким інструментам кругової економіки як екологічні стандарти, сертифікація і маркування, сталі публічні закупівлі і будуть корисні перш за все представникам реального сектору економіки. Дізнайтесь більше що конкретно робится у світі на конкретних кейсах, які демонструють кращі приклади обєднання зусиль держави – бізнесу – експертів і громадськості на шляху до сталого розвитку.

28 вересня – 4 жовтня EU Ecolabel Showroom. Виставка екологічних товарів і послуг, організована Європейською комісією, Федерального Міністерства довкілля, охорони природи та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMU), Федеральним Агентством з охорони навколишнього середовища Німеччини (UBA) та органом з екологічного маркування Blue Angel (RAL), демонструє на одній локації екологічно сертифіковані продукти і послуги позначені екологічним маркуванням. Також у програмі виставки 7 днів семінарів та презентацій експертів, асоціацій споживачів, виробників та громадських діячів про відповідальне споживання та сталі закупівлі.

29-30 вересня World Circular Economy Forum. Світової форум циркулярної економіки. Фінляндія та Канада влаштовують довгий список вебінарів на тему перезавантаження економіки за участю впливових політиків, відомих бізнесменів і громадських діячів. Повний список заходів форуму наведений за посиланням.

01-02 жовтня Environmental Aspects of Public Procurement in Europe. Конференція в онлайн форматі присвячена темі сталі публічні закупівлі. Буде презентований практичний досвід ЄС та країн за межами співтовариства якій доведе перевагу застосування багатокритеріального підходу замовника до відбору предмету закупівлі. У фокусі – екологічні критерії та метод оцінки вартості життєвого циклу. 02 жовтня окрема увага буде переділена екологічному маркуванню та стандартам як надійним інструментам застосування цього підходу.

08 жовтня Innovations for A Circular Economy. Про інновації для циркулярної економіки на онлайн-симпозіумі, який транслюватиметеся в прямому ефірі з австралійського Сіднею. Ця подія є одним з багаточисленних заходів в рамках відзначення Всесвітнього дня екологічного маркування. Обмін досвідом та презентація інноваційних рішень – презентації від урядовців, бізнесу та громадськості.

Також відвідайте онлайн заходи міжнародної асоціації – Global Ecolabelling Network яка об’єднує програми екологічного маркування в усьому світі. Не забувайте попередньо реєструватись за лікованими посиланнями.

17 листопада GEN AGM Webinar #1: "The Future of Type 1 Ecolabels": Дізнайтесь про стратегічні напрями GEN та останні новини про дослідження впливу екологічного маркування на формування зелених ринків та досягнення Цілей сталого розвитку.

25 листопада GEN AGM Webinar #2: “Ecolabelling as a Tool for Retail & Consumer Power”. Отримайте уявлення про те, як екологічне маркування допомагає озеленити світову економіку, дізнайтесь про переваги його застосування від виробників, ретейлерів та інших стейкхолдерів з усього світу.

03 грудня GEN AGM Webinar #3: “Ecolabelling in B2B – the Greening of Public Procurement”. Цей захід присвяченій темі сталих закупівель в державному і приватному секторах економіки та ролі екологічного маркування при застосуванні цього підходу на місцевому, регіональному і глобальному рівнях.

Дізнавайтесь більше про екологічне маркування та події у світі через електронні бюлетені GENews: Read archive issues here.