Підписуйтесь на наші соцмережі, будьте в курсі подій, експертних оцінок та приймайте участь в наших заходах. Контакти Сталий розвиток бізнесу Сприяння сталому розвитку бізнесу в Україні є для нас особливо актуальним і передбачає взаємодію задля по

Підписуйтесь на наші соцмережі, будьте в курсі подій, експертних оцінок та приймайте участь в наших заходах.

Контакти

Сталий розвиток бізнесу

Сприяння сталому розвитку бізнесу в Україні є для нас особливо актуальним і передбачає взаємодію задля пошуку балансу інтересів всіх зацікавлених сторін на шляху реформ національного законодавства, зокрема в частині що стосується виконання зобов’язань України по Угоді про асоціацію з ЄС.

Жива планета має представництво і активно працює на платформах

Громадської ради Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України

Дорадчої групи України зі сталого розвитку

Дорадчі групи зі сталого розвитку створюються в ЄС та Україні на виконання вимог статті 299

Угоди про асоціацію між Україною та ЄС з метою сприяння імплементації положень Глави 13 Торгівля та сталий розвиток

Висновки п’ятого спільного засідання Дорадчих груп України і ЄС, створених відповідно до Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Conclusions of the fife joint meeting of the European and Ukrainian Domestic Advisory Groups under the EU-Ukraine Association Agreement

Світлана Берзіна, президент ВГО Жива планета – очолює:

Жива планета взаємодіє і має сталу практику роботи в робочих групах що створюються органами державної влади з питань розробки стратегічних документів, актів права та планів дій.

Маємо багаторічну плідну співпрацю і постійну взаємодію з:

GREEN MIND

З метою побудови ефективного діалогу між державою – бізнесом і громадськістю на шляху до сталого розвитку у 2012 році Жива планета спільно з ТПП України і Мінприроди ініціювали щорічний Міжнародний форум GREEN MIND

Завдяки підтримки наших партнерів ми маємо можливість незалежно від проектної діяльності реалізовувати свою діяльність та впроваджувати нові ініціативи.

Сучасні виклики і економічна ситуація змушує нас бути більш активними, не втрачати досягнуте за останні роки роботи та шукати нові форми співпраці по всім напрямкам нашої діяльності.

Ми входимо до складу партнерської мережі UN Environment ProgrammeOne Planet і пропонуємо скористатись такими інструментами для сталого розвитку бізнесу:

Наші спільні еколого-соціальні проекти посилять потенціал підписантів Глобального договору ООН – UN Global Compact або тих хто прагне приєднатись.

Об’єднуючи наш досвід, експертний потенціал, ресурси та партнерську мережу ми зможемо сприяти досягненню Цілей сталого розвитку більше, краще, – скорочуючи дистанцію у часі та між секторами.