02.08.2017 277

21-24 листопада 2017 року
ІІ Міжнародний форум «INNOVATION MARKET» (МФІМ)

Міжнародний виставковий центр, м. Київ, Броварський проспект, 15

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 року № 864-р «Про проведення Міжнародного форуму INNOVATION MARKET»

«ЖИВА ПЛАНЕТА» виступає партнером INNOVATION MARKET і пропонує екологічно орієнтованим компаніям (підприємствам) долучитися до формування завдань для Конкурсу вищих навчальних закладів - «Батл ВНЗ».

Конкурс «Батл ВНЗ» є одним з ключових заходів INNOVATION MARKET. Мета Конкурсу: надання можливості командам ВНЗ України продемонструвати свою здатність у вирішенні реальних виробничих або організаційних завдань у змагальному форматі.

Пропонуємо компаніям (підприємствам) взяти участь в постановці Завдань для Конкурсу «Батл ВНЗ». Завдання повинні бути спрямовані на досягнення таких цілей як:

а) поліпшення екологічних аспектів виробництва і (або) характеристик продукції (для певної категорії продукції);

б) поліпшення екологічних аспектів (від одного до декількох), пов'язаних з виробництвом продукції певної категорії;

в) сталий розвиток конкретного підприємства або галузі;

г) інших Завдань, виходячи з виробничої необхідності (енергоефективність, ресурсозбереження, зменшення відходів виробництва, безпеку виробництва тощо).

Для компаній (підприємств), участь в постановці Завдань Конкурсу надасть можливість:

  • вирішити поточні питання виробничого або організаційного процесу за рахунок залучення мозкового потенціалу сучасного студентства;
  • знайти перспективні кадри;
  • обмінятися досвідом з колегами, приймаючи спільну участь у відборі кращих Рішень в складі експертної комісії Конкурсу;
  • знайти корисні Рішення для інтеграції у виробничу діяльність;
  • заявити про себе (діяльність, продукцію) під час презентації кращих Рішень і нагородження команд-переможниць Конкурсу на форумі INNOVATION MARKET.

УВАГА! Завдання повинні бути поставлені не пізніше 20 серпня 2017 року.

ЕТАПИ КОНКУРСУ:

Протягом 2-х місяців (вересень-жовтень) команди, що складаються зі студентів ВНЗ, спільно з викладачами шукають (розробляють) Рішення для поставлених Завдань.

Перший (відбірковий) етап Конкурсу відбудеться до 01 листопада і буде присвячений відбору кращих Рішень та визначенню команд-переможців. Оцінка виконання Завдань буде проводиться експертами МФІМ спільно з представниками компаній (підприємств), які поставили Завдання.

Другий (заключний) етап Конкурсу відбудеться під час проведення МФІМ: 21-24 листопада. Попередньо відібрані Рішення будуть презентовані на сцені Головного залу перед експертами та глядачами, учасниками і відвідувачами форуму. Після презентації відбудуться підведення підсумків Конкурсу та урочисте нагородження команд-переможців.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ФОРМУЛЮВАННЯ ЗАВДАНЬ

1. Визначте практичні питання (проблеми), з якими стикається безпосередньо компанія (підприємство) або загальногалузеві, які потребують вирішення, у тому числі із застосуванням інноваційних технологій.

Питання можуть стосуватися як якихось конкретних проблем у виробничому або організаційному процесі, так і глобальних перспективних ідей, для реалізації яких потрібні свіжі думки та інноваційні рішення.

2. Виберіть від 1 до 2 питань, вирішити які фізично можливо в строк до 2-х місяців.

У разі, якщо, за попередньою оцінкою, пошук Рішення вимагає більш тривалого часу і, можливо, його нереально в форматі Конкурсу, спробуйте виділити окремий аспект (етап), якій би за обсягом і рівнем складності відповідав встановленим термінам (2 місяця).

3. Оформіть вибрані питання в Завдання.

ВИМОГИ ДО ЗАВДАННЯ

1. Завдання має бути спрямоване на пошук нового конструктивного Рішення для чітко визначених виробничих (технологічних) процесів.

Під конструктивним Рішенням мається на увазі конкретна матеріальна функціональна розробка (прилад), продукт або технологія, яка впливає на виробничий процес (його вплив на навколишнє середовище, безпеку, енергоємність, ресурсоефективність). Також Рішенням може бути інновація в системі управління або створення програмного забезпечення, яке вдосконалює виробничий або організаційний процес.

2. Завдання не обов'язково повинно мати локальний характер (бути вузьким) для конкретної галузі: результат рішення Завдання може бути застосований в декількох галузях (універсальне завдання).

Найбільшу цінність представляють Завдання, Рішення яких об'єднує загальні питання декількох підприємств однієї галузі, так звані - системні питання.

3. При формуванні Завдання слід враховувати, що їх Рішення будуть оцінюватися за такими критеріями:

  • інноваційність;
  • можливість технічної реалізації;
  • функціональна завершеність;
  • вплив і значимість;
  • креативність;
  • повнота виконання завдання;
  • готовність для впровадження;
  • потенціал розвитку.

4. Відзначте прийнятний формат презентації Рішення на заключному етапі Конкурсу: мультимедійна презентація, прототип або який-небудь інший варіант.

Прохання врахувати, що спосіб презентації Рішення має бути цікавий і зрозумілий, в тому числі і для загальної аудиторії відвідувачів форуму.

5. Визначиться, чи має можливість компанія (підприємство) надати учасникам Конкурсу можливість використання під час роботи над Рішенням власного інструментарію (бази даних, виробничі лабораторії, консультаційний супровід експерта компанії тощо).

6. Визначиться, яке заохочення компанія (підприємство) може надати представникам команди-переможця, наприклад:

  • впровадження Рішення в виробничий чи організаційний процес;
  • запуск пілотного проекту з впровадження Рішення;
  • працевлаштування або стажування учасників команди в компанії (підприємстві);
  • сертифікат на отримання послуг компанії (підприємства) або партнерів;
  • сертифікат на навчання;
  • можливість відвідати певні семінари (курси, заходи);
  • тощо.

Контактна особа: Берзіна Світлана Валеріївна, тел. 067-219-82-00 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Більш детальна інформація про форум - на офіційному сайті заходу www.innovationmarket.com.ua