26.09.2023 702

З нагоди Всесвітнього Дня екологічного маркування і 20-річчя української програми екологічного маркування ми ділимось надихаючими історіями українських виробників екологічно сертифікованої продукції, які навіть в умовах воєнного часу, продовжують працювати і розвиватись, дотримуватись суворих вимог екологічних стандартів.

Знайомтесь з українським бердом GOYDALKA дерев’яних меблів та іграшок для дітей.

На сьогодні це перша і єдина в Україні продукція в категорії «мебель» яка відповідає стандарту екологічного маркування що гармонізований з європейськими екологічним критеріями. Підтвердження відповідності здійснювалось за схемою згідно вимог міжнародного стандарту ISO 14024. Щороку виробник проходить сертифікаційний аудит та працює над розширенням лінійки екологічно сертифікованої продукції.

Вироби з деревини ТМ «Гойдалка» успішно пройшли екологічну сертифікацію

Підприємство розташоване в мальовничій місцевості Івано-Франківської області, тому вся сировина заготовлена з найчистішого місця України – Карпат і виключно з лісгоспів які сертифіковані за стандартами сталого лісокористування.

На виробництві впроваджені сучасні енергоефективні, ресурсозберігальні і безвідходні технології.

Завдяки форматно-розкрійному верстаті здійснюються точні прямолінійні розпилювання плитних матеріалів як: ДСП, ДВП, МДФ (клас емісій не нижче Е1), фанери, масиву деревини і інших. Також дозволяє виконувати чистову різання заготовок під заданими кутами для подальшої обробки заготовки.

Свердлильно-присадочний верстат є незамінним для створення глухих і наскрізних отворів, які можуть бути виконані на різних матеріалах.

Крайко-личкувальний верстат призначений для облицювання прямолінійних та криволінійних крайок на заготовках від готовий виріб (в нашому випадку для ДСП плити). Також, цех забезпечений 3-ма шліфувальними барабанами та витяжкою з рекуперацією теплого повітря.

Котельня, яка служить для обігріву виробничих потужностей, забезпечення теплом. У якості топлива застосовуються залишки від деревини та тирси, які утилізуються на 100%.

Механічний цех – первинна обробка дошки від «чорнової заготовки» – до готової. Склад дошки.

Приміщення «Малярна дільниця», де здійснюється обробляння виробів лляною олією і покриття лакофарбовими матеріалами які відповідають суровим вимогам екологічних стандартів.

Виробник забезпечує контроль таких етапів життєвого циклу продукції

 • Закупівля кругляка (бук) або дошки відповідної якості , яка попередньо пройшла термічне сушіння;
 • Вирізання та торцювання деталей;
 • Калібрування, шліфування заготовок;
 • Контрольне збирання готового виробу;
 • Перевірка якості готового виробу на наявність браку по шаблонах;
 • Покриття лляною олією або фарбою на водній основі (при потребі);
 • Упаковка продукції;
 • Реалізація продукції.

GOYDALKA є сімейним бізнесом з виробництва дитячих дерев’яних меблів та іграшок з натурального дерева - буку. Мама, син та донька є підприємцями, де кожен з них займається своїм напрямком роботи, а саме з успішною командою працівників, - обробкою деревини, виробництвом, продажами, маркетингом, просуванням товару на ринку, розвитком тощо. В цьому році торговій марці виповнилось 10 років, проте виробнича діяльність почалась більше 17 років тому.

Виробництво багатопрофільне, та одночасно розвивається на кожному із напрямку діяльності.

Асортимент продукції

 • Ліжечка для найменших та дорослих дітей з дерева бук;
 • Дерев’яні столи та стільці, стільці для годування;
 • Дерев'яні іграшки - кубики, дошки для малювання, гойдалки в асортименті;
 • Меблі для укриття та бомбосховищ;
 • Меблі для дошкільних дитячих закладів;
 • Меблі для шкіл;
 • Дитячі ігрові майданчики для дітей з комбінованих матеріалів (дерево та метал).

Наша місія - виготовляти якісний, екологічний продукт з натурального дерева, з турботою про наших дітей та їх майбутнє.

Щороку ми виготовляємо близько 3-10 нових колекцій, які кладемо на серійне циркулярне виробництво.

Сертифікація

Політика компанії спрямована на сталий розвиток: економічний ріст і високу якість продукції, в поєднанні з ресурсоефективністю виробництва, мінімізацією впливу на довкілля, дотримання вимог міжнародних екологічних стандартів .

Продукція від ТМ GOYDALKA має:

 • сертифікат відповідності, якій підтверджує що продукція, система управління якістю, система екологічного управління і персонал відповідає встановленим вимогам конкретного стандарту чи іншого нормативного документу, визначеного чинним законодавством;
 • екологічний сертифікат, отриманий відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 14024 та має право на застосування знаку екологічного маркування «Зелений журавлик», якій має міжнародне визнання.

Продукція виробляється з FSC сертифікованої деревини.

В процесі виробництва використовуються клеї та фарби на водній основі, які не містять хімічних речовин, такі як смоли, формальдегіди, феноли.

Результат екологічної сертифікації підтвердив, що для виробництва продукції не використовуються захисні засоби і матеріали, які містять пентахлорфенол, консерванти, пестициди, важкі метали та ряд інших небезпечних для здоров’я.

Клієнти та партнери

Головними клієнтами є оптовики: фізичні особи підприємці, магазини роздрібної торгівлі. Компанія успішно поєднуємо виробництво та роздрібний продаж у м. Тернополі, м. Львів, м. Вінниця, м. Київ, м. Дніпро, м .Луцьк, м. Рівне, м. Ужгород, м. Харків, м. Хмельницький.

Основним напрямком продажу є B2B продаж, оскільки продукція орієнтована на масовий ринок. B2B продажі поділяються на традиційну дистрибуцію, співпрацю з мережами національних і регіональних рівнів, експорт.

GOYDALKA є постійним учасником виставки Міжнародного форуму товарів для дітей «BABY EXPO» та у 2020 рокі зайняла 2 місце в номінації «Краща традиційна іграшка» в національному конкурсі дитячої іграшки.

Дистрибуція – супровід і розвиток існуючих партнерів, але завжди у пошуку нових дистрибуційних компаній для розповсюдження продукції.

Також, малими кроками виробник розвиває B2C продажі за рахунок інтернет продаж через власний сайт www.goydalka.com

Завдяки досвідченим майстрам, технологам - забезпечується висока якість меблів. Різноманітні товари можуть бути виготовлені на замовлення, зокрема для закладів дошкільної освіти (садочки), шкіл.

Поєднуючи традиційні підходи, матеріал, кольори, сучасні тенденції дизайну за багато років роботи виробник вийшов на міжнародний ринок.

Війна

Від початку вторгнення на Україну, компанія активно бере участь в соціальних, державних проектах, де забезпечує меблями укриття та бомбосховища.

У вересні 2022 року був поновлений експорт. Перша відправка готової продукції до Молдови: дитячі ліжка та дитячі іграшки (мотузкові драбинки, дитячі гойдалки).

Плани на майбутнє

Цілі GOYDALKA включають:

 • розширення асортименту;
 • збільшення виробництва;
 • посилення присутності на ринку;
 • збільшити продаж продукції на експорт на 20%.

За останні роки підприємство динамічно розвивається, оновлюється матеріально- технічна база. Для покращення ефективної господарської діяльності було вдосконалено кілька процесів виробництва, а саме виробництво дерев’яних ліжечок, зокрема, їх дизайну, впровадили нові технологічні карти, інструкції до кожної одиниці продукції, вдосконалили систему контролю якості на кожному етапі.

Реалістична оцінка сильних сторін нашої компанії, в порівнянні з конкурентами

 • Циркулярний цикл виробництва;
 • Великий модельний ряд;
 • Широкий діапазон розмірів;
 • Покриття виробів лляною олією;
 • Щорічне проходження екологічної сертифікації;
 • Гарантія якості, сервісне обслуговування (при потребі).

Натуральне дерево – завжди в тренді, та не підвладне моді та часу

«Все натуральне – завжди актуальне».