15.05.2022 282

Проголошений метеорологами, відзначається з метою привернення уваги до необхідності захисту клімату як ресурсу для добробуту нинішніх і майбутніх поколінь.

Клімат, погода, природні катаклізми роблять істотний вплив на продовольчу, життєву, майнову безпеку, на водні ресурси, відпочинок і стійкий розвиток всіх країн.

Міжнародне співтовариство, визнаючи небезпеку, пов’язану з постійним зростанням викидів парникових газів, домовилося про підписання Рамкової Конвенції ООН по питаннях зміни клімату в 1992 р. Також Кіотський Протокол, схвалений на третій сесії конференції сторони Рамкової конвенції про зміну клімату Організації Об’єднаної Нації в грудні 1997 року, став значним кроком вперед в спробі вирішити проблему зміни клімату. Країни, що підписали Протокол домовилися зменшити викиди парникових газів до рівня меншого на 5% від рівня базового року в цільовому періоді з 2008 по 2012 роки.

«Жива планета» закликає всіх освітян долучитись до наших проектів з впровадження кліматичної освіти для учнів початкової та середньої школи.

Заняття для учнів 1-4 класів «Зміни клімату і сталий розвиток»

Заняття для учнів 7-9 класів «Зміни клімату і наслідки кліматичних змін»

Відео уроки про зміни клімату і як їх можна пом’якшити