23.02.2024 192

Разом з колегами по громадській раді Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України долучаємось до підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів щодо актуальних загроз національної безпеки в екологічній сфері. Відкриті до співпраці за даним напрямом. Збір матеріалів триватиме до 01 березня.

Прохання надавати інформацію на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в такому розрізі:

  1. Визначена загроза національній безпеці в екологічній сфері
  2. Суть та можливі наслідки
  3. Пропоновані шляхи подолання (за наявністю, у тому числі можливі альтернативні варіанти).

При підготовці прохання врахувати напрямки діяльності РНБО України і зробити акцент на екологічних проблемах та загрозах, які є актуальними в особливий період (протягом війни + 3 місяця після війни).

Надані інформаційно-аналітичні матеріали будуть розглянути на робочій групі яка створена РНБО України в інтересах національної безпеки та відповідно до положень Указу Президента України від 30 листопада 1994 року № 709 «Про інформаційно-аналітичне забезпечення Президента України», статті 8 Закону України «Про Раду національної безпеки і оборони України».

Інтереси громадської ради у складі робочої групи представляє голова громадської ради і президент ВГО «Жива планета» - Світлана Берзіна.