Підписуйтесь на наші соцмережі, будьте в курсі подій, експертних оцінок та приймайте участь в наших заходах. Контакти Починаючи з 2002 року і до нині ми приділяє особливу увагу інформаційно-просвітницькій роботі природоохоронного спрямування та

Підписуйтесь на наші соцмережі, будьте в курсі подій, експертних оцінок та приймайте участь в наших заходах.

Контакти

Починаючи з 2002 року і до нині ми приділяє особливу увагу інформаційно-просвітницькій роботі природоохоронного спрямування та роботі з молоддю.

Впроваджені інформаційно-просвітницькі проекти для школярів «Натисни на сміття», «Енергозбереження», «Дім в якому ти живеш», «Місто в якому ти живеш», «Життя в стилі ЕКО» та різноманітні конкурси.

Зазначені проекти спрямовані на вивчення та безпосередньої участі у практичних заходах ресурсо- і енергоефективності, управління відходами, збереження природи, сталого споживання тощо. Мають інтерактивну форму впровадження та «зворотній зв'язок».

Для вчителів розроблені методичні рекомендації, тематичні навчальні посібники та робочі зошити які містять цікаву інформацію, ілюстрації, а також відео та презентаційні матеріали. Зворотній зв'язок підтримують міжшкільні змагання, як невід’ємний елемент впровадження проектів.

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» пропонує реалізацію аналогічних проектів на регіональному рівні за підтримкою органів влади, заінтересованих організацій та спонсорів.