01.02.2023 8971

Конкурс триває до 31 березня 2023 року включно.

Конкурс проводить Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» за фінансової підтримки Фінського Посольства в Україні та за сприяння Міністерства освіти та науки України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, у партнерстві з обласними інститутами післядипломної освіти педагогічних працівників, Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління, Інститутом модернізації змісту освіти, Інститутом екологічного управління та збалансованого природокористування і партнерами.

Конкурс проводиться з метою підтримання творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків із формування екологічної компетентності учнів 1-4 класів через формування культури споживання і навичок поведінки, орієнтованих на здоровий спосіб життя, раціональне поводження з ресурсами, вибір екологічно дружньої продукції і запобігання кліматичним змінам.

Для участі в Конкурсі необхідно провести одне з навчальних занять варіативного складника навчання за дидактичними та методичними матеріалами створеними в рамках проєкту «Кліматична та екологічна освіта для учнів початкової школи».

Дидактичні та методичні матеріали проєкту «Кліматична та екологічна освіта для учнів початкової школи» тут.

Рекомендації для вчителів для участі в номінації «Як екологічне маркування допомагає запобігти змінам клімату» тут.

Дивіться відеозапис тренінгу про те як працювати з матеріалами тут.

Відзначення та нагородження

Всі учасники Конкурсу отримають СЕРТИФІКАТИ учасників.

В усіх НОМІНАЦІЯХ Конкурсу будуть обрані і відзначені дипломами ПЕРЕМОЖЦІ Конкурсу, які отримають грошову премію у розмірі 5000 грн.

Додатково в НОМІНАЦІЇ «Як екологічне маркування допомагає запобігти змінам клімату» ще дві кращі роботи будуть відзначені додатково цінними призами від Партнерів Конкурсу.

НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ

  • Номінація 1 «Як екологічне маркування допомагає запобігти змінам клімату»
  • Номінація 2 «Як стати другом планети»
  • Номінація 3 «Як на Землі змінюється клімат»
  • Номінація 4 «Чому відбуваються зміни клімату»
  • Номінація 5 «Як запобігати змінам клімату»
  • Номінація 6 «Зміни клімату і споживання води»
  • Номінація 7 «Як споживати енергію та тепло, пом’якшуючи зміни клімату»
  • Номінація 8 «Який зв’язок між сміттям і змінами клімату»

Для участі у конкурсі необхідно розробити навчальний кейс та апробувати його з вашими учнями.

Ваші навчальні кейси очікуємо до 31 березня 2023 року включно за посиланням.


Запитання - відповіді

Чи правильно я зрозуміла, що для участі в Конкурсі я маю провести УРОК застосовуючи надані матеріали?

Ви можете обрати будь-яку з номінацій і використовуючи наші дидактичні матеріали та провести урок, або заняття, або інтегрувати тему номінації у предметний урок (наприклад, мова, читання, математика, мистецтво, дизайн і технології, я досліджую світ, інформатика, і навіть фізкультура) – що саме, обирати Ви і це Ваш особистий творчий підхід як педагогічного працівника якій буде оцінюватись на Конкурсі.

Мета Конкурсу НЕ провести заняття за виключно нашими матеріалами. Тоді немає сенсу в КОНКУРСІ. Ми будемо оцінювати змістовну складову і Ваш творчій підхід як Ви це зробити для того щоб мотивувати учнів щось змінювати у своєму житті, поведінці задля запобігання кліматичним змінам. Саме для ПІДТРИМКИ змістовної складової ми розробили матеріали для конкурсантів. Подивіться відеозапис тренінгу про те як працювати з матеріалами тут.

Як надавати матеріали про виконання конкурсного завдання?

Перед плануванням виконання конкурсного завдання необхідно ознайомитись з Анкетою яка містить вимоги до надання підтвердної інформації з описом можливих форматів подання.

Заповнюючи анкету Ви додаєте лише 1 файл зі стислим описом опис Вашої роботи у форматі .doc або .docх. В описі має бути наведені завдання розроблені Вами, а також опис того як вони були застосовані в навчально-виховному процесі.

В цьому файлі додатково до наданих Ви можете надати посилання на інформацію або файли у різних форматах (текстові, презентаційні, фото чи відео тощо) викладених на сайті школи, сторінках у соцмережах, Google диску чи іншому файлообмінику якій забезпечить зберігання матеріалів протягом місяця.

Що саме Ви будете надавати – вирішувати Вам, але журі має отримати уяву що Ви зробили і головне – якій результат, яка реакція дітей, їх мотивація змінювати своє ставлення та поведінку для запобігання кліматичним змінам.

Якщо лишились питання, телефонуйте +380996428157.

Найбільш часті питання ми будемо публікувати в цьому розділі.